Oferty pracy

Specjalista ds. zamówień - język węgierski

Nasz Klient jest innowacyjnym, globalnym producentem szerokiej gamy opakowań zabezpieczających i materiałów pakujących typowych dla wielu zastosowań konsumenckich i przemysłowych. Działając w 62 krajach korzysta z naszego unikalnego doświadczenia w dziedzinie doradztwa sprzedażowego, łącząc je z globalną siecią ośrodków naukowo-badawczych i z innowacyjnym podejściem, pokazując w jaki sposób lepsze opakowania mogą udoskonalać świat. Firma od wielu lat z powodzeniem rozwija się w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Główne obowiązki

Realizacja bieżących zamówień od klientów i kontrola terminowości dostaw do klientów ( Praca w systemie SAP)
Weryfikacja zgodności dokumentacji będącej podstawą do wydania towaru z procedurami i standardami postępowania
Procesowanie zwrotów towarów w systemie SAP,
Rozliczanie inwentaryzacji zewnętrznych depozytów firmy na podstawie informacji przekazanych przez przedstawicieli handlowych
Infolinia doradcza dla klienta biznesowego z Węgier

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka węgierskiego
Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w dziale obsługi klienta
Znajomość systemu SAP/Oracle -mile widziane
Komunikatywność i nastawienie na klienta,
Doskonała organizacja pracy, samodzielność,
Umiejętność pracy w zespole,
Zdolności analityczne będą atutem.

KORZYŚCI:

Firma bardzo docenia swoich pracowników i ich codzienne zaangażowanie. Dba o rozwój i pełne wykorzystanie ich możliwości, kreatywności i energii, tworząc środowisko pracy, w którym każdy pracownik może wnosić wkład adekwatny do swojego potencjału.

Oferujemy:

Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
Stały kontakt z językiem węgierskim;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Pracę w komfortowych warunkach, w firmie, w której miła atmosfera pracy jest standardem
Miejsce pracy oparte na współpracy i wzajemnym zaufaniu;
Możliwość nauki i poznania specyfiki pracy w firmie produkcyjnej;

Aplikuj na: „Specjalista ds. zamówień - język węgierski”

Już wcześniej składałaś/eś aplikację na to stanowisko ()