Oferty pracy

Inventory Specialist z językiem niemieckim lub hiszpańskim

Dla naszego Klienta - europejskiego shared servc center poszukujemy Kandydatow do działu Order to Delivery/Inventory.

ZADANIA:

Zespół Inventory jest zespołem w Dziale Shared Service Center wchodzącym
w skład klasteru o charakterze procesowym. Zespół obsługuje klientów
wewnętrznych, głównie przedstawicieli handlowych analizując przesyłane
przez nich cyklicznie raporty zawierające informacje o produktach
znajdujących się fizycznie na komisach klientów.

Codzienna praca polega na wyrównaniu różnic między stanem fizycznym a
tym co znajduje się w systemie poprzez analizy, wyszukiwanie historii
produktów, komunikację z przedstawicielami oraz z zespołami Order Entry
oraz podejmowanie odpowiednich akcji w systemie w celu wyeliminowania
tych różnic .

Analiza historii produktów, dokumentacji

Analiza stanów magazynowych

Zarządzanie produktami (ruchy magazynowe, wycofywanie
zniszczonych i przestarzałych produktów z rynku czy ich przywracanie)

Rozliczanie inwentaryzacji

Inne aktywności związane z operacyjną pracą w zespole, np.
kreowanie i kontrola raportów itd.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego;
  • Dbra znajomość języka angielskiego;
  • Min. 2 lata doświadczenie w pracy w dziale obsługi Klienta ( back-office w shared service center);
  • Znajomość systemu SAP lub Oracle
  • Dokładność, rzetelność;
  • Umiejętności analityczne
  • Komunikatywność i pozytywna energia;
  • Bardzo dobra znajomość komputera (Pakiet MS Office);

Aplikuj na: „Inventory Specialist z językiem niemieckim lub hiszpańskim”

Już wcześniej składałaś/eś aplikację na to stanowisko ()